Trolls World Tour nowe przygody sympatycznych troli

Trolle 2 to kontynuacja bardzo popularnej animacji z 2016 roku, dzieje się w świecie zamieszkiwanym przez trole, są to jednak przyjazne i miłe stworzenia.

W drugiej części Poppy i Branch odkrywają, że istnieje sześć różnych plemion trolli rozsianych po sześciu różnych krainach. Każde plemię jest również oddane sześciu różnym gatunkom muzyki country, funk, techno, classic, rock i pop. Kiedy rockersi Queen Barb i King Thrash postanowili zniszczyć inną muzykę, Poppy i Branch wyruszają na śmiałą misję, by zjednoczyć trolle i uratować różnorodne melodie przed wymarciem. W angielskiej wersji filmy głosu udziela wielu znanych aktorów i wokalistów, film zaczyna się od Cloud Guy (Walt Dohrn), który podsumowuje, jak Poppy (Anna Kendrick) i Branch (Justin Timberlake) uratowali swój świat. To, czego jeszcze nie wiedzą, to to, że poza ich wyspami są inne trolle. Przenosimy się do krainy Techno Trolls, gdzie King Trollex (Anthony Ramos) prowadzi imprezę do „One More Time”. Uroczystość zostaje przerwana przez przybycie Skalnych Trolli, prowadzonych przez Królową Barb (Rachel Bloom). Trolls World Tour nowe przygody sympatycznych troli

Żąda struny trolli techno, a kiedy Trollex nie chce się poddać, Barb gra potężną wersję „Rock You Like a Hurricane”, niosąc zniszczenie na ziemi.

Trollex nie ma wyboru i oddaje strunę, zanim porywa go i resztę trolli. Strony jest potrzebna do stworzenia magicznej gitary, każda z wysp i krain troli posiada jedną strunę, która odpowiada jednemu z gatunków muzycznych. Na wyspie Pop Troll Poppy nadal bawi się ze swoimi przyjaciółmi. Branch stara się powiedzieć Poppy, co naprawdę o niej myśli. Po całej sesji śpiewania i tańca, nietoperz Rock Troll przylatuje z wiadomością od Barb do Poppy, mówiąc, że chciałaby, aby przyniosła ze sobą struny na jej Rock World Tour. Król Peppy (także Walt Dohrn) panikuje i próbuje ukryć sytuację, dopóki nie zostanie zmuszony do wyjawienia Poppy i innym Trollom, że istnieją inne Wyspy Trolli. Dawno temu przodkowie Trolli stworzyli sześć różnych grup muzycznych. Film Trolle 2 to nowa odsłona przygód troli to jest to magiczna podróż po róznych gatunkach muzycznych.