Dzianiny pościelowe

W ofercie naszej firmy klienci mogą znaleźć bardzo zróżnicowaną paletę barw różnych tkanin. Nasza oferta znacząco różni się od siebie składem surowcowym, gramaturą, splotem  czy też szerokością. Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów na pewno jest bardzo bogata kolorystyka sprawiająca, że oferta naszej firmy wyróżnia się na tle konkurencji i zyskuje wielu swoich zwolenników.

Wielu klientów pyta o tkaniny pościelowe. Mamy w swojej ofercie tkaniny pościelowe jersey oraz frotte. Innym produktem, o którym należy tutaj wspomnieć, są tkaniny meblowe. W tym względzie zajmujemy się produkcją tkanin runowych w wielu różnych typach. Poza tym klienci znajdą tutaj tkaniny meblowe chenillowe. O naszej ofercie należy także powiedzieć, że jest ona na tyle zróżnicowana, że z powodzeniem znajdzie ona swoje zastosowanie w rożnych miejscach w domu, w mieszkaniu. Poza tym również współpracujemy z wieloma firmami z różnych branż przemysłowych. Są to branże obuwnicza, sportowa, motoryzacyjna, medyczna, tapicerska, spożywcza, obuwnicza, odzieżowa czy też hotelarska. Nasze usługi, przykłady tkanin, kolorystyka są dostępne w specjalnym katalogu, który można pobrać również w formie elektronicznej. Nasza oferta jest nie tylko bogata w jej wersji podstawowej, ale jednocześnie też należy wskazać na możliwość zrealizowania indywidualnych zamówień klientów. Wszelkiego rodzaju tkaniny, które produkujemy, niezależnie od przeznaczenia, odznaczają się bardzo dużą trwałością, co dotyczy również samej kolorystyki. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każdy produkt spełniał wszelkie normy jakościowe. Nasze tkaniny, zanim trafią do klienta, są poddawane szeregowi różnych testów, dzięki czemu mamy pewność, że nie dojdzie do żadnych nieprzewidzianych zdarzeń powodujących utratę właściwości naszych produktów.

Cieszymy się bardzo dużym zainteresowaniem rynku, co skłania nas do poszerzania oferty i umieszczania w niej coraz większej ilości produktów zaspokajających potrzeby różnych branż rynku.