Tkaniny dekoracyjne

Spośród wielu różnych tkanin, które znajdują się w naszej szerokiej ofercie, na pewno na szczególne zainteresowanie zasługują tkaniny dekoracyjne. Tym zagadnieniem zajmujemy się już od wielu lat, zajmujemy się tym niemalże od początku naszej działalności.

Między innymi w naszej ofercie klienci znajdą poliestrowe tkaniny obrusowe, zasłonowe oraz inne dekoracyjne. Posiadamy wiele różnych, cennych, uznawanych na rynku certyfikatów, które świadczą o bardzo wysokiej jakości produktów, które sprzedajemy. Stosujemy w produkcji różnego rodzaju składniki, różnego rodzaju przędze poliestrowe oraz włókna naturalne. Bardzo bogata kolorystyka to ten element, który dla klientów z pewnością ma bardzo duże znaczenie. Dzięki temu aspektowi nasze tkaniny dekoracyjne trafiają do bardzo wielu domów, ale nie tylko, ponieważ trafiają one również do różnych branż przemysłowych. Istotnym działem w naszej firmie jest bez wątpienia ten techniczny.

Wysoko wykwalifikowani fachowcy z zakresu plastyki nieustannie pracują nad nowym wzornictwem oraz opracowuje nowoczesne technologie związane z wykończeniem tkanin. Posiadamy także specjalną ofertę tkanin dekoracyjnych o podwyższonych parametrach.

Jest ona w głównej mierze skierowana do właścicieli hoteli oraz innych obiektów noclegowych, do właścicieli obiektów gastronomicznych, do projektantów, koordynatorów ślubów czy też do aranżerów wnętrz. Jesteśmy firmą cenioną, co potwierdzają nie tylko przyznawane certyfikaty, o których wspomniano nieco wyżej, ale ponadto również należy tutaj wskazać na ciągle rosnące zainteresowanie naszą ofertą. Szukamy nowych odbiorców, ale też poszukujemy nowych inspiracji, aby móc tworzyć coś jeszcze bardziej wyjątkowego i aby móc dawać klientom jeszcze większe możliwości w zastosowaniu tkanin dekoracyjnych.

Nasze tkaniny spełniają oczekiwania rynku, są bardzo wytrzymałe i tym samym będą mogły klientom służyć z powodzeniem przez bardzo wiele lat, nie tracąc swego blasku, swojej kolorystyki oraz stanowiąc wspaniały dodatek w różnych pomieszczeniach.