Odżywka do rzęs, która naprawdę działa

Produkt EleverLash to odżywka stosowana do stymulacji rzęs w celu przyspieszenia ich wzrostu oraz pogrubienia i wzmocnienia w naturalny i bezpieczny dla wrażliwego obszaru oka sposób.

Do produkcji odżywki zastosowano innowacyjną formułę i bezpieczne aktywne składniki, dzięki którym pierwsze widoczne efekty produktu są zauważalne gołym okiem już w drugim tygodniu jego stosowania, a na najbardziej spektakularny efekt trzeba poczekać do trzeciego tygodnia użytkowania, co wciąż jest stosunkowo krótkim okresem oczekiwania w porównaniu do innych produktów tego typu. Po kilku tygodniach regularnego stosowania odżywki EleverLash możemy spodziewać się naturalnego efektu sztucznych rzęs, który możemy osiągnąć w domu bez konieczności drogiego przedłużania czy zagęszczania rzęs w salonie kosmetycznym. Ponadto, dzięki działaniu substancji czynnych zawartych w preparacie, rzęsy stają się nie tylko pięknie wydłużone i zdecydowanie bardziej gęste, ale także wyraźnie ciemniejsze. Dzięki temu, nawet bez nakładania kilku warstw tuszu do rzęs, będziemy mogli cieszyć się pięknym i przyciągającym wzrok wyglądem. Zawarte w preparacie aktywne składniki, które są stymulantem wzrostu rzęs, bardzo skutecznie wspomagają wzrost włosków. Po nałożeniu produktu tuż nad linią rzęs substancje czynne bardzo szybko penetrują mieszki włosowe, a ich działanie jest niemal natychmiastowe.

Produkt bardzo skutecznie odżywia i pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu, dzięki czemu rzęsy rosną znacznie szybciej, stają się mocniejsze i mniej podatne na wypadanie i uszkodzenia mechaniczne. Używając EleverLash, efekty będą spektakularne i niemal natychmiastowe, co wyraźnie odróżnia to serum do rzęs od innych takich preparatów. Stosowanie odżywki jest niezwykle proste, przypomina rysowanie linii z kredki czy eyelinera na górnej powiece. Jedyną rzeczą, o której musimy pamiętać, jest systematyczność. Przeczytaj recenzję produktu na stronie https://www.firia.pl/eleverlash-odzywka-do-rzes/. Przed nałożeniem produktu zmyj makijaż i wszystkie jego pozostałości z okolic oczu, a następnie użyj cienkiego pędzelka załączonego do odżywki, aby nałożyć preparat tuż powyżej linii rzęs na górnej powiece. Nie nakładamy produktu na dolną powiekę, ponieważ odżywka zostanie przeniesiona przez kontakt rzęs z górnej powieki z tymi na dolnej powiece.