NOWOCZESNA SAUNA, Z KTÓREJ KORZYSTAĆ MOŻE KAŻDY – SIĘGNIJ PO PROMIENNIKI PODCZERWIENI

Sauna to ta część procesu odnowy biologicznej, z której nie każdy może korzystać. Jest wiele przeciwskazań dla osób, które mają problemy zdrowotne, a nawet dla tych, których cera jest wrażliwa i naczynkowa.

Wykorzystując jednak technologię i możliwości, które dają promienniki można stworzyć miejsce, w którym każdy może spędzić czas i czerpać korzyści zdrowotne.

Przede wszystkim promiennik ciepła ogrzewa ciało ludzkie, a nie powietrze wokół. Przedostaje się ono w głąb skóry i sięga nawet do warstwy podskórnej maksymalnie do 5mm. W związku z tym seans w tak przygotowanej saunie może mieć wiele aspektów zdrowotnych. Pomaga w walce ze stanami zapalnymi, z nawracającymi chorobami dróg oddechowych, z bólem stawów czy mięśni. To jednak nie wszystko. Tak, jak w tradycyjnej saunie, tak i w tej na promienniki podczerwieni, możemy się spocić i pozbyć toksyn z organizmu. Co więcej, dzięki temu stracimy zbędne kilogramy. Cera stanie się gładsza, a skóra bardziej jędrna. Seansu z wykorzystaniem promienników nie trzeba przerywać chłodną kąpielą. Istotny jest również fakt, że możemy zadecydować o tym, jaka temperatura panuje w saunie. Dzięki temu jest to rozwiązanie dla osób w każdym wieku, o każdej porze roku.

Jeśli myślisz o poszerzeniu oferty swojego SPA lub siłowni o saunę infrared, warto skontaktować się ze specjalistami. Firmą z ogromnym doświadczeniem na rynku jest Irsystem. To profesjonaliści w każdym calu. Oni nie tylko sprzedają urządzenia dedykowane branży beauty czy fitness, ale również przygotują projekt rozłożenia promienników w saunie, a następnie dokonają profesjonalnego montażu urządzeń. Zyskujesz gwarancję dobrze wykonanej usługi i możesz zaoferować bezpieczne korzystanie z sauny infrared swoim klientom. Na stronie internetowej firmy Irsystem znajdziesz jej dane kontaktowe oraz przykładowe realizacje, wykonane przez jej specjalistów.