Mieszkania w Krakowie w fajnej lokalizacji

Osoby poszukujące nowego mieszkania w Krakowie, mają obecnie szansę zamieszkania w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mamy możliwość mieszkania z dala od ścisłego centrum, jest to korzystne dla osób, które chcą uniknąć męczącego zgiełku miasta.

Jednak umiejscowienie pomiędzy dwoma dużymi szlakami komunikacyjnymi, Aleją Pokoju i ulicą Nowohucką sprawia, że dojazd w dowolne miejsce w mieście wcale nie jest utrudniony. Jest to dogodne dla osób pracujących i rodzin z małymi dziećmi, które muszą poruszać się po mieście sprawnie i szybko, aby na czas zdążyć do pracy, czy dowieźć dzieci do przedszkola czy szkoły. Mieszkańcy mogą znaleźć w pobliżu wiele atrakcyjnych miejsc, idealnych do spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz tereny zielone, na przykład pobliski Park Lotników Polskich. Osoby lubiące sport i aktywny wypoczynek z pewnością będą odwiedzać pobliską halę widowiskowo-sportową TAURON Arena Kraków, korty tenisowe czy kryty basen, kluby fitness czy szkołę tańca. Można również wybrać się na zakupy do okolicznych sklepów czy dużych galerii handlowych: Plaza i M1.

W niedalekiej odległości znajdują się również dwa kina, IMAX oraz Cinema City, a także Staw Dąbski oraz wiele kawiarni i restauracji, więc nikt spragniony rozrywek nie powinien się nudzić w takim miejscu.

Niedaleko budynku znajdują się także przystanki komunikacyjne, autobusowy i tramwajowy, więc nawet jeśli nie posiadamy samochodu, podróżowanie po mieście i powrót do miejsca zamieszkania nie będzie stanowiło żadnego problemu. W pobliżu znajdują się stacje benzynowe, bez względu na to jaki kierunek jazdy wybierzemy. Dla wygody osób zmotoryzowanych wybudowano garaż podziemny, stojaki na rowery oraz zewnętrzne parkingi. Garaż podziemny jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, nasz samochód znajduje się w bezpiecznym miejscu i mamy do niego dostęp bez konieczności wychodzenia z budynku. Własne miejsce parkingowe to dobre rozwiązanie, biorąc pod uwagę dużą liczbę samochodów w mieście. Zapewnia to dogodne warunki mieszkaniowe w zacisznym miejscu z dobrą komunikacją dla wszystkich osób w każdym wieku. W ofercie znajdziemy mieszkania o różnych metrażach, od 32 do 75 metrów kwadratowych z balkonami. Osoby mieszkające na parterze będą miały do dyspozycji własny ogródek.

Mieszkania posiadają bardzo wygodne rozstawienie pomieszczeń. W wielu mieszkaniach kuchnia połączona jest z salonem, dzięki temu całe mieszkanie wydaje się być większe i zyskuje nowoczesny styl.

Duża kuchnia w połączeniu z salonem to wygoda w przygotowywaniu i podawaniu posiłków. Bardzo wygodne są także łazienki, można w nich zamontować wannę lub kabinę prysznicową oraz wstawić pralkę. Bardzo dogodne jest także umiejscowienie łazienki w pobliżu sypialni. Dzięki dużym oknom mieszkania są słoneczne i jasne. Do wyboru są mieszkania na różnych kondygnacjach. Na stronie internetowej http://www.budrem.pl/inwestycje/inwestycja/aleja-pokoju znajdziemy szczegółowy plan całego budynku, jak również plany poszczególnych mieszkań. Dzięki temu każdy zainteresowany może wybrać mieszkanie pasujące do swoich indywidualnych potrzeb.