Jest wiele atrakcji do zobaczenia w Japonii

Aby doświadczyć kultury Japonii nie ma nic lepszego niż pobyt w tradycyjnej gospodzie ryokan i kąpieli w leczniczych gorących źródłach onsen.

Jest to kwintesencja japońskiego doświadczenia i jeden z najlepszych sposobów, aby zanurzyć się w japońskiej tradycyjnej kulturze i spotkać się z mieszkańcami kraju. Żadna podróż do Kioto nie byłaby kompletna bez odwiedzenia niektórych z jej niezwykłych świątyń i ogrodów. Podczas pobytu w starożytnej stolicy Japonii będziesz miał szansę zobaczyć wyjątkowy wybór klejnotów z Kioto, starannie dobranych pod kątem unikalnych priorytetów i zainteresowań. Wyrusz na fascynującą prywatną wycieczkę pieszą po uliczkach najbardziej znanej dzielnicy gejszy w Kioto, Gion. Kioto jest pełne słynnych zabytków, ale aby poznać miasto na głębszym poziomie, konieczne jest również spędzanie czasu na wędrówce po mniej utartych ścieżkach. Jeśli lubisz piesze wędrówki, z przyjemnością dowiesz się, że w okolicy Kioto znajduje się kilka fantastycznych jednodniowych wycieczek. Fushimi Inari Taisha to jedno z najbardziej znanych miejsc w Japonii i warto je odwiedzić nawet wtedy, jeśli na ogół unikamy miejsc zatłoczonych przez turystów.

Główne budynki świątyni znajdują się u podnóża góry Inari, a bramy torii obramowują ścieżkę spacerową w górę zbocza.

Wycieczka do Tokio Tower oferuje piękny i zapierający dech w piersiach widok. Wieża świeci pięknie i elegancko przez całą noc, co jest również miłym akcentem i idealną sceną zdjęciową. Tokio Skytree oferuje kilka doświadczeń na wszystkich poziomach, oprócz obserwacji okolicy i uzyskania pięknego zdjęcia. Atrakcje, jakie oferuje Japonia wycieczka, z pewnością będą niezapomniane. Możesz cieszyć się prostą przekąską w kawiarni lub restauracji Skytree, podziwiając jednocześnie piękny widok na panoramę miasta. Obie budowle znane są jako miejsca turystyczne w Japonii i dwa najlepsze miejsca do odwiedzenia w kraju. Jeśli szukasz mniej skomercjalizowanej i bardziej kulturalnej japońskiej atrakcji, która znajduje się w Tokio, świątynia buddyjska Kaneji jest idealna.